دسته‌ها
آموزش فارکس

کانال سیگنال فارکس تلگرام

کانال سیگنال فارکس تلگرام یکی از راحت ترین راه های دریافت سیگنال های خرید و فروش برای بازار فارکس در کل دنیا می باشد. روزانه تعداد زیادی از افراد در دنیا به دنبال این کانال ها در تلگرام می گردند.تلگرام با داشتن امکانات بسیار انعطاف پذیر خود از جمله کانال و ربات و سوپر گروه ها این امکان را به تحلیل گران می دهد تا به راحتی تحلیل و سیگنال خود را به اشتراک یا به فروش بگذراند.

مزایای کانال سیگنال تلگرامی

از مزایای کانال سیگنال دهی در تلگرام می توان ریل تایم یا آنی بودن پیام ها را نام برد. برخلاف امکاناتی که در سایت ها تعبیه می شوند و وابسته به زیر ساخت سایت ها می باشند تلگرام سرور های پایدار تری دارد و پیام ها به صورت آنی ارسال می شوند و امکان خاموشی سرور ها تقریبا کمتر از یک درصد است.در تلگرام شما می توانید ایده های خود را به اشتراک بگذارید و در مورد کانال های سیگنال دهی در گروه ها پرسو جو و تحقیق کنید.

معایب احتمالی کانال های سیگنال دهی در تلگرام

از معایب تلگرام در ایران می توان مسدود بودن آن باشد.  مشکل دیگر می تواند عوامل حواس پرتی زیاد از جمله دوستان و کانال های دیگر باشد که حین سیگنال گرفتن باعث شود حواس تریدر پرت شود.البته که این مشکلات راه حل های خود را دارند. برای مثال می توانید از نرم افزار های تغییر آی پی پولی پایدار استفاده کنید و همچنین حساب تلگرامی مخصوص دریافت سیگنال فارکس خود را از حساب شخصی جدا کنید.

انواع کانال های سیگنال دهی فارکس در تلگرام

کانال های تلگرامی می توانند خصوصی و پولی و یا عمومی و رایگان باشند. برای عضویت در کانال های خصوصی یا VIP باید حق اشتراک ماهانه پرداخت شود تا بتوان در آن حضور داشت. و افرادی که نگه دارنده این کانال ها هستد از این روش درآمد زایی می کنند. اما کانال های رایگان سینگال دهی نیز وجود دارند که معمولا شرط عضویت در آن ها استفاده از کارگزاری است که با آن قرار داد دارند.این بدان معناست که فرد سیگنال دهنده پورسانت خود را از کارگذاری دریافت می کند و کسب درآمد میکند.توجه بفرمایید در هر دو نوع این کانال ها فرد سیگنال دهنده باید سعی داشته باشد تا سیگنال های بهتری برای نگه داشتن شما ارائه کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *